E-İmza

İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) olarak 28.09.2015 tarihinden itibaren Elektronik Belge Yönetim Sistemi kullanılmaya başlanmıştır.

Bu uygulama ile oluşturulan belgeler 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununun Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak güvenli ve nitelikli elektronik imza (e-imza) ile imzalanmaktadır. Oluşturulan bu belgeler ıslak imzasız olmasına rağmen ıslak imza ile imzalanan belgelerle aynı hukuki sonucu doğurmaktadır.

Genel Müdürlüğümüzden gönderilecek resmi yazılara aşağıda isimleri bulunan idaremiz personeli tarafından "Bu evrakın 5070 Sayılı Kanun gereğince E-İmza ile imzalandığı tasdik olunur." kaşesi ile tasdik işlemi yapılacaktır.

İZSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EVRAK KAYIT TASDİK YETKİLİSİ PERSONEL LİSTESİ

ADI SOYADI ÜNVANI BİRİMİ
TANER GÜNAY KOÇ ŞUBE MÜDÜRÜ Genel Evrak ve Arşiv Şube Müdürlüğü
EMRE ALICI ŞEF Genel Evrak Merkezi
YÜCEL SOĞUKSU V.H.K.İ. Genel Evrak Merkezi
DİCLE GÜLDAĞLAR BÜRO PERSONELİ Genel Evrak Merkezi
DİLEK ERTAŞ BÜRO PERSONELİ Genel Evrak Merkezi
YELİZ TANRIVER BÜRO PERSONELİ Genel Evrak Merkezi
GÖZDE ALÇELİK BÜRO PERSONELİ Genel Evrak Merkezi
ZEYNEP ERSU BÜRO PERSONELİ Genel Evrak Merkezi
FİRDEVS AT V.H.K.İ. Genel Evrak Merkezi (Halkapınar)
ÖZCAN AKSAKAL V.H.K.İ. Genel Evrak Merkezi (Halkapınar)
BURHAN ERSAN BÜRO PERSONELİ Bornova Şube Müdürlüğü
NADİRE İNCİ IŞIK BÜRO PERSONELİ Bornova Şube Müdürlüğü
TURAN DÜNDAR BÜRO PERSONELİ Bornova Şube Müdürlüğü
ÖZDEN İNCEOĞLU BÜRO PERSONELİ Bornova Şube Müdürlüğü
MELİKE KARSLI BÜRO PERSONELİ Bornova Şube Müdürlüğü
ARZU DURANAY V.H.K.İ. Bornova Şube Müdürlüğü Yenişehir Şube Şefliği
AYTEKİN TOKMAN BÜRO PERSONELİ Bornova Şube Müdürlüğü Yenişehir Şube Şefliği
BURCU GÜNER BÜRO PERSONELİ Karşıyaka Şube Müdürlüğü
AYŞE TENİK BÜRO PERSONELİ Karşıyaka Şube Müdürlüğü
ASİYE AKDENİZ V.H.K.İ. Karşıyaka Şube Müdürlüğü Çiğli Şube Şefliği
SEMRA ONĞUN BÜRO PERSONELİ Karşıyaka Şube Müdürlüğü Çiğli Şube Şefliği
NAZMİYE İŞSEVER V.H.K.İ. Narlıdere Bölgesi Şube Müdürlüğü
ŞENOL COŞKUN TEKNİSYEN Narlıdere Bölgesi Şube Müdürlüğü
REZAN GÜVEN ŞEF Buca Şube Müdürlüğü
MÜRÜVVET YAŞ MEMUR Buca Şube Müdürlüğü
DİLEK GÜLEÇ ŞUBE MÜDÜRÜ Karabağlar Şube Müdürlüğü
NESLİHAN AKDOĞAN ŞEF Karabağlar Şube Müdürlüğü
ALİ KAYNAR BİLGİSAYAR OPERATÖRÜ Sayaç Bakım Onarım ve Kontrol Şube Müdürlüğü
ERTAN ÖZERBAY V.H.K.İ. Sayaç Bakım Onarım ve Kontrol Şube Müdürlüğü
ÇAĞLAR UYAR V.H.K.İ. Koruma Güvenlik Amirliği
SEÇKİN ÜLKÜ V.H.K.İ. Koruma Güvenlik Amirliği
ÜMİT ÖMERAĞAOĞLU V.H.K.İ. Koruma Güvenlik Amirliği
SİNAN GÜR MEMUR Koruma Güvenlik Amirliği
ERDAL KARACA ŞEF İç Kontrol ve Ön Mali Kontrol Şube Müdürlüğü
AYSUN ALTAY V.H.K.İ. İç Kontrol ve Ön Mali Kontrol Şube Müdürlüğü
NURTEN OKTAY BÜRO PERSONELİ İç Kontrol ve Ön Mali Kontrol Şube Müdürlüğü
GÜVEN ÇAKICI TEKNİSYEN Tire Şube Müdürlüğü
OZAN AŞKIN BÜRO PERSONELİ Tire Şube Müdürlüğü Bayındır Hizmet Birimi
MEHMET BALCI BÜRO PERSONELİ Bergama Şube Müdürlüğü
FATMA METİN BÜRO PERSONELİ Bergama Şube Müdürlüğü
SALİH FİKRET ERSOY BÜRO PERSONELİ Bergama Şube Müdürlüğü Dikili Hizmet Birimi
MUSTAFA AKSOY BÜRO PERSONELİ Bergama Şube Müdürlüğü Dikili Hizmet Birimi
EREL ŞENGÜL BÜRO PERSONELİ Bergama Şube Müdürlüğü Kınık Hizmet Birimi
ZEYNEP SAATLİ BÜRO PERSONELİ Çeşme Şube Müdürlüğü
FATMA TOPSAÇ BÜRO PERSONELİ Çeşme Şube Müdürlüğü
OLCAY ALTINKAYA MEMUR Çeşme Şube Müdürlüğü Karaburun Hizmet Birimi
SÜHEYLA KAPLAN BÜRO PERSONELİ Güney Bölgesi Kanal Bakım Şube Müdürlüğü
DEMET ŞAHİN BÜRO PERSONELİ Güney Bölgesi Kanal Bakım Şube Müdürlüğü
HAVVA TOPALOĞLU BÜRO PERSONELİ İçme Suyu ve Kanalizasyon Dairesi Başkanlığı Malzeme Temin Birimi
YALKIN YILDIRIM MEMUR Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Torbalı İdari Hizmet Birimi
FATMA İRİŞ MEMUR Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Torbalı İdari Hizmet Birimi
MÜNEVVER AKGÜL MEMUR Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Torbalı Su Kanal Birimi
NURGÜL DİRİK BÜRO PERSONELİ Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Torbalı Su Kanal Birimi
HANİFE AÇIKGÖZ BÜRO PERSONELİ Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Menderes İdari Hizmet Bir.
YENER ŞİMŞEK MEMUR Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Menderes İdari Hizmet Bir.
İLKNUR AKYOL BÜRO PERSONELİ Yatırım ve İnş. Dai. Bşk. Su İnşaat Şube Müd.
ALEV AĞLIÇ BÜRO PERSONELİ Yatırım ve İnş. Dai. Bşk. Su İnşaat Şube Müd.
GONCA KARAKAYA BÜRO PERSONELİ Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Selçuk İdari Hizmet Birimi
İNAN KIRAR MEMUR Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Selçuk İdari Hizmet Birimi
RIDVAN UYSAL MEMUR Ödemiş Şube Müdürlüğü
İRFAN ÜNLÜ İNŞAAT TEKNİKERİ Ödemiş Şube Müdürlüğü
BURÇİN ORHAN BÜRO PERSONELİ Ödemiş Şube Müdürlüğü
HATİCE KOYGUN BÜRO PERSONELİ Ödemiş Şube Müdürlüğü
DÖNDÜ EKİCİ BÜRO PERSONELİ Ödemiş Şube Müdürlüğü
FATİH BECEROĞLU MEMUR Ödemiş Şube Müdürlüğü
SEYHAN DEMİREL MEMUR Ödemiş Şube Müdürlüğü
NEVZER AŞI MEMUR Ödemiş Şube Müdürlüğü
ADİL ŞENKUL BÜRO PERSONELİ Karabağlar Şube Müdürlüğü
MEHMET ÖZTÜRK ŞEF Karbağlar Şube Müdürlüğü
ŞÜKRÜ ERKAN ELBİR TEKNİKER Menderes Bölgesi Şube Müdürlüğü Torbalı Su Kanal Birimi
NEVİN KILIÇ BÜRO PERSONELİ Yarımada Bölgesi Şube Müdürlüğü Ürkmez Hizmet birimi
DERYA ÜRKMEZ BÜRO PERSONELİ Yarımada Bölgesi Şube Müdürlüğü Ürkmez Hizmet Birimi
CUMHUR GÜVENİR BÜRO PERSONELİ Yarımada Bölgesi Şube Müdürlüğü Seferihisar Hizmet Birimi
CEM SÜZEN V.H.K.İ. Yarımada Bölgesi Şube Müdürlüğü Seferihisar Hizmet Birimi
CANAN ERSOY MEMUR Yarımada Bölgesi Şube Müdürlüğü Urla Hizmet Birimi
GAYE ÜNAL MEMUR Yarımada Bölgesi Şube Müdürlüğü Urla Hizmet Birimi
NEVİN ALTUNBİLEK BÜRO PERSONELİ Gediz Bölgesi Şube Müdürlüğü Menemen İdari Hizmet Birim
NAZAN ŞENOL BURSALI BÜRO PERSONELİ Gediz Bölgesi Şube Müdürlüğü Menemen İdari Hizmet Birim
SEDA CESUR BÜRO PERSONELİ Gediz Bölgesi Şube Müdürlüğü Aliağa İdari Hizmet Birim
ÖZCAN KIZIL MEMUR Gediz Bölgesi Şube Müdürlüğü Aliağa İdari Hizmet Birim
REŞİDE KARA BÜRO PERSONELİ Gediz Bölgesi Şube Müdürlüğü Foça İdari Hizmet Birim
HÜSEYİN ALBAYRAK BİRİM SORUMLUSU Gediz Bölgesi Şube Müdürlüğü Foça İdari Hizmet Birim
ALP BAÇ TEKNİKER Menderes Bölge Şube Müdürlüğü
MEHMET TUNACAN TEKNİKER Menderes Bölge Şube Müdürlüğü
EGEMEN ATASOY BÜRO PERSONELİ Menderes Bölge Şube Müdürlüğü