Haber Detay

​Başkan Soyer çalışanlarla bayramlaştı

29.05.2020

Whatsapp'da paylaş' Twitter'da paylaş Facebook'da paylaş

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı. İZSU, Halkapınar Ek Hizmet Binası, Halkapınar Atık Transfer İstasyonu, İZBETON ve Fen İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Soyer, “Yüreğimiz sizinle beraber atıyor” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Buğra Gökçe’yle belediye personelinin Kurban Bayramı’nı kutlamak için sabahın erken saatlerinde mesaiye başladı. İZSU, Halkapınar Ek Hizmet Binası, Halkapınar Atık Transfer İstasyonu, İZBETON ve Fen İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Soyer, tüm personelle tek tek bayramlaştı. Başkan Soyer personelden üstlendikleri görevleri en iyi şekilde yerine getirmelerini isteyerek “Yüreğimiz sizinle beraber atıyor” dedi.

Tunç Soyer’in, bayram ziyaretleri kapsamında ilk durağı İZSU’nun Çiğli Evka-5’teki hizmet binası oldu. Başkan Soyer’i burada İZSU Genel Müdürü Aysel Özkan karşıladı. Personelle bayramlaşan Başkan Soyer, çalışanların mutlu ve huzurlu olmasını istediklerini, bunun için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi. Başkan Soyer, “Sizin iyiliğinizi istiyoruz. Uzun, huzurlu, keyifli ve mutlu olmanızı istiyoruz. Bütün çabamız da bu. Çünkü biliyoruz ki; siz mutlu ve huzurlu olursanız, İzmir’e vereceğiniz emek, İzmir’e katacağınız değer daha fazla olur. Bunun bilinciyle hareket ediyoruz” dedi.

“Çalışmalarınız Türkiye’ye örnek olsun”
Personelden kente iyi hizmet etmelerini beklediklerini kaydeden Başkan Tunç Soyer, şunları söyledi: “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin çalışanlarının, yaptıkları çalışmalarla bütün Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum. Böylece herkes bundan ilham alır. Anlaşılması lazım ki insanlar çalışmaktan yüksünmesinler. İnsanlar tembellikleriyle övünmesin. Diliyorum ki önümüzdeki günlerde daha iyi bir Türkiye’de, daha güzel bir İzmir’de birlikte yaşayacağız.” Soyer, atölyeleri inceledikten sonra buradan ayrıldı.