GENEL MÜDÜRLERİMİZ

İDAREMİZİN GENEL MÜDÜRLERİ

Adı Soyadı Göreve Başlama Tarihi Görevden Ayrılma Tarihi
Raif CANBEK 19.07.2019
Behiye Fügen SELVİTOPU 22.05.2015 18.07.2019
Mustafa Güven AĞAR 02.12.2014 21.05.2015
Dr. Ahmet Hamdi ALPASLAN 01.03.2008 01.12.2014
İsmet Halim GÜRSOY 19.01.2007 29.02.2008
Hasan Fehmi MANİ 26.05.1999 19.01.2007
Fahrettin USLUSOY 01.09.1997 26.05.1999
Prof. Dr. Yakup BASMACI 16.06.1995 14.07.1997
Erol İNAN 01.04.1994 18.05.1995
Ali İhsan KALEMCİ 13.02.1990 01.04.1994
Erol İNAN 12.07.1988 22.01.1990
Yılmaz YARAN 01.07.1987 07.07.1988