Genel Müdürlerimiz

İDAREMİZİN GENEL MÜDÜRLERİ
Sıra No Adı Soyadı Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
1 Yılmaz YARAN 01.07.1987 07.07.1988
2 Erol İNAN 12.07.1988 22.01.1990
3 Ali İhsan KALEMCİ 13.02.1990 01.04.1994
4 Erol İNAN 01.04.1994 18.05.1995
5 Prof. Dr. Yakup BASMACI 16.06.1995 14.07.1997
6 Fahrettin USLUSOY 01.09.1997 26.05.1999
7 Hasan Fehmi MANİ 26.05.1999 19.01.2007
8 İsmet Halim GÜRSOY 19.01.2007 29.02.2008
9 Dr. Ahmet Hamdi ALPASLAN 01.03.2008 01.12.2014
10 Mustafa Güven AĞAR 02.12.2014 21.05.2015
11 Behiye Fügen SELVİTOPU 22.05.2015